Lipno nad Vltavou

KALENDÁŘ AKCÍ

Vyrazte na jednu z akcí pořádaných v okolí Amenity Hotel & Resort Lipno

Lipno Sport Fest 2021

14. – 29. 8. 2021
Lipno Nad Vltavou

Sportovně – kulturní festival Lipno Sport Fest se letos koná už podesáté. Jubilejní ročník bude výjimečně o týden delší. Těšit se můžete celkem na 16 dní plných sportu a zábavy. Tradičně bude probíhat výuka a workshopy pod vedením zkušených instruktorů a přijedou za námi také profesionální sportovci a účastníci olympijských her.

Letní hudební Stezka – McBerds

24.8.2021 20:00
Lipno Nad Vltavou

Směs folku a jazzu s jemnými prvky latiny a irské tradiční hudby, se základem v českých a moravských lidových písních, takoví jsou českobudějovičtí McBerds.

Letní hudební Stezka – Spolektiv

31.8.2021 20:00
Lipno Nad Vltavou

Multižánrová kapela s autorskou hudbou. Folk, rock i jazz, s prvky šansonu a lyriky se zřetelným rukopisem této českobudějovické kapely se ponese vrcholkami stromů a uzavře letošní Letní hudební Stezku.

T-mobile olympijský běh

8.9.2021
Lipno Nad Vltavou

Letní olympijské hry se budou konat v Tokiu. Vy se můžete, tak trochu, stát jejich součástí i na Lipně. Přijeďte si zaběhnout T-mobile olympijský běh a staňte se tak malým či velkým amatérským olympionikem.

Spartan race

11. – 12. 9. 2021
Lipno Nad Vltavou

Po roční pauze se opět můžete na Lipně těšit na nejpopulárnější závody překážkového běhání na světě. Kombinace běhu, zdolávání překážek v mnohdy náročném terénu, a to za každého počasí. Závody pro profíky, rekreační amatéry i děti přináší pořadatelé Lipno Spartan Race 2021. 11. – 12. září 2021 přijeďte na Lipno a povzbuďte odvážné závodníky.

Den s Integrovaným záchranným systémem

18.9.2021 10:00
Lipno Nad Vltavou

Tradiční podzimní lipenská akce, která představuje blíže práci všech složek záchranného integrovaného systému a nejen jich. O tom, jak pracuje, kde se s nimi můžete potkat a jak se bezpečně chovat na horách či u vody se dozvíte také od Vodní záchranné služby nebo Horské služby. Hlavním tématem letošního ročníku je „Dopravní nehoda“.

Svatomartinská husa

11.–14.11.2021
Restaurace Amenity Blue Lipno

V naší restauraci pro vás připravujeme Svatomartinskou klasiku i kulinářské speciality, které si budete moci vychutnat s mladými víny z vinařství Hrabal. Pokud se v restauraci nezdržíte, můžete si svatomartinskou husu i mladé víno objednat pro celou rodinu sebou a v klidu si jí vychutnat i v domě.

Call Now Button