Pro firmy

ZJISTIT VÍCE

Konference

I když parketou našeho resortu je starat se o příjemný odpočinek, pracovat se někdy musí. Pro naše pilné hosty máme k dispozici dva konferenční sály s denním světlem a audiovizuální technikou.
ZJISTIT VÍCE

Teambuilding

Okolí Lipna nabízí mnoho aktivit a je jedno, jestli jste jako ryba ve vodě, nebo raději běháte v korunách stromů. Stačí se podělit o vaše preference a naši partneři vám sestaví program na míru, na který budete dlouho vzpomínat.
ZJISTIT VÍCE

Catering a večírky

Restaurace s rozlehlou venkovní terasou podává čerstvá denní menu a speciality domácí i mezinárodní kuchyně. Naši kuchaři se ale hravě postarají i o catering pro větší skupinu nebo coffee break dle vašeho přání.
ZJISTIT VÍCE

Grill & Lounge

Milovníky čerstvě grilovaného masa si přes den získá samostatně oddělený Grill & Lounge s kapacitou 80 osob. Večer se mění na místo pro dlouhé debaty u skleničky dobrého vína a lze ho samostatně pronajmout.
ZJISTIT VÍCE

Sport

Uspořádejte turnaj v tenisu, squashi, badmintonu, bowlingu, beachvolejbalu nebo navštivte naše fitness centrum a půjčovnu sportovních potřeb. Amenity resort Lipno je připraven na sportovce v jakémkoliv počasí.
ZJISTIT VÍCE

Relax

Oddat se hlubokému odpočinku můžete v nově zrekonstruovaném wellness. Hostům je k dispozici bylinná a finská sauna, tři velké vířivky, parní lázně, Kneippův chodník a vyhřívaný bazén se slanou vodou. V nabídce nechybí ani sportovní a relaxační masáže.
ZJISTIT VÍCE

Nabídka pro firmy

Naše resorty se nacházejí na Lipně, ve Špindlerově Mlýně, v České Kanadě a brzy i v Orlických horách. Každé místo je jiné, ale přesto mají hodně společného. Krásnou okolní přírodu, komfortní ubytování a nadstandardní zázemí.
ZJISTIT VÍCE

Ubytování

Komfortní hotelový pokoj nebo vlastní dům s terasou? U nás si vybere každý. Záleží jen na vašich preferencích.

Hledáte vhodný prostor pro uspořádání firemní či skupinové akce?

Sdělte nám svou představu a my se vám ozveme jak nejrychleji to bude možné.

Teambuilding na Lipně

Pro vaši firmu naplánujeme kompletní teambuilding na klíč, přesně, jak si budete přát, to vše na břehu Lipna, největší vodní plochy u nás, která skýtá mnoho možností vyžití pro malé i větší skupiny, ať už hledáte sportovní či poznávací zážitky pro své kolegy. K dispozici jsou také prostory pro konference a semináře s nadstandardním technickým vybavením a profesionálním ozvučením.