Catering a večírky

Přímo v areálu resortu se nachází restaurace s rozlehlou terasou a zimní zahradou, nabízející prvotřídní výhled na hladinu Lipna. Naši kuchaři se starají, abyste si u nás vychutnali čerstvá denní menu a speciality domácí i mezinárodní kuchyně. Hravě se postarají i o catering pro větší skupinu, svatební menu nebo třeba grilované sele. Milovníky čerstvě grilovaného masa si přes den získá i nově otevřený Grill & Lounge, který se večer mění na místo pro dlouhé debaty u skleničky dobrého vína. A že rádi protančíte střevíce? Prostor restaurace snadno proměníme v taneční parket s živou hudbou dle vašeho přání. Pokud se chcete bavit a soutěžit, uspořádejte bowlingový turnaj přímo v restauraci.

 sales.lipno@amenity.cz


 

Oslavy a svatby

Resorty Amenity jsou skvělým místem pro zvláštní příležitosti, ať plánujete oslavu či váš velký den. Rádi pro vás na míru připravíme vše, co je třeba od obřadu po hostinu tak, aby byla oslava skutečně výjimečná. Zajištění fotografa, kytic, výzdoby či ubytování nechte na nás. Dovolte nám stát se součástí oslav vašeho života a zařídit, že bude vše bez chybičky.

Koktejly

Pro tuto příležitost hosté nepotřebují talířky ani příbory. Vše nosí obsluhující personál mezi hosty, kteří si nabízejí nápoje a drobné chuťovky přímo z podnosů.

Vše připravíme dle přání klienta.

Rauty

Jedná se o jednu z nejčastějších forem společenského stravování, které je možné stylizovat do mnoha podob. Pokrmy a nápoje jsou nabízeny z předem připravených stolů, kde se hosté obsluhují sami za asistence číšníků a kuchařů.

Vše připravíme dle přání klienta.

Á la carte menu

Pro náročnější klientelu či slavnostní příležitosti připravíme servírované menu o třech a více chodech.

Vše připravíme dle přání klienta.

Coffee break

Forma malého občerstvení pro účastníky konferencí, seminářů, školení či obchodních jednání.

Vše připravíme dle přání klienta.