Wellness

  • Aktuálně

    Wellnes výhodněji

    Jste ubytovaným hostem Amenity Resortu Lipno? Máme pro vás výtečnou zprávu! Všichni naši ubytovaní hosté totiž automaticky získávají slevu na wellness ve výši 25 %. Načerpejte sílu a odpočiňte si v našich vířivkách, páře, sauně či sluneční louce. Sleva se nevztahuje na masáže.

Otevírací doba

Út - Ne
10:00 - 20:00
poslední vstup: 18:30
(+420) 380 731 778
Amenity Sport Arena Lipno
Lipno nad Vltavou 999
382 78 Lipno nad Vltavou

Bylinná sauna

V bylinné sauně panují nižší teploty, většinou kolem 70 °C a vlhčí prostředí, kterého se dosahuje poléváním kamenů vodou s vonnými esencemi.

Vířivky

Masáž proudem vody a vzduchu ve třech vířivých vanách. Mikroskopické bublinky, hydromasážní trysky a příjemná teplota osvěží a uvolní svaly. K tomu všemu se můžete navíc kochat výhledem na třpytivé Lipno.

Finská sauna

Finská suchá sauna je dřevěná místnost s ohřevem vzduchu na teplotu 60 - 100 °C. Vlhkost vzduchu je obvykle velmi nízká, tělo se zahřívá a uvolňuje endorfiny.

Parní lázeň

Parní lázeň se od sauny odlišuje až 100% vlhkostí teplého vzduchu s teplotou 40 - 50 °C. Tělo se tak vlivem příjemné teploty prohřívá.

Kneippův chodník

Příjemné prohřívání nohou v telplé vodě je střídáno ochlazováním v ledové vodě, zatímco jsou vaše chodidla masírována oblázky. Po několika opakováních a osušení se v nohách začne postupně šířit vlna tepla, která prostoupí celé tělo. Touto procedurou dosáhnete nejen prokrvení nohou, ale celého krevního oběhu.

Sluneční louka

Slunce dodáva pozitivní náladu, snižuje napětí a pozitivně ovlivňuje výkonnost. Když počasí nepřeje, ve welness najdete slučení louku, která poskytuje celý rozsah světelného spektra. Pomáhá k odpočinku a relaxaci.