restaurantModule.h1

Otevírací doba

Pá - Ne 11:00 - 22:00

Rezervace

(+ 420) 380 731 780
bluelipno@amenity.cz

Restaurant Blue Lipno

Lipno nad Vltavou 999
382 78 Lipno nad Vltavou

 • Aktuálně

  Svatomartinské hody

  V termínu 16. - 19.11. u nás můžete ochutnat svatomartinské pochoutky z husy a kachny, v kombinaci s vynikajícím mladým vínem. Těšit se můžete na moderní pojetí i tradiční pokrmy, které ke svátku svatého Martina prostě patří.
 • Aktuálně

  Omezení provozní doby

  V listopadu můžete naše speciality ochutnávat pouze od pátku do neděle, s výjimkou prodlouženého víkendu 17.-19. 11., kdy pro vás restauraci otevřeme již ve čtvrtek. Těšit se můžete na čerstvá denní menu a chybět nebude ani voňavá svatomartinská husa.
 • Aktuálně

  Čerstvě pražená káva

  Přijďte si k nám vychutnat šálek čerstvě pražené kávy! A nezapomeňte si ke kávě objednat nějakou dobrotu od našich cukrářů.

Restaurant Blue Lipno

Nekuřácká restaurace s krbem, bowlingem, dětským koutkem a prostornou venkovní zahrádkou s výhledem na Lipno. Poseďte s přáteli či rodinou a ochutnejte speciality regionální kuchyně. Denně čerstvá polední menu laděná podle ročních období a sezónních surovin od místních dodavatelů.

Nabízíme intimní posezení, přípravu rodinných oslav i svátečních menu. Na přání zajistíme pohoštění pro větší skupiny. Celková kapacita restaurace je 80 osob, a pokud počítáme sluncem zalitou terasu, tak se počet zvýší o dalších 160 dobře najedených osob. Těšíme se na vás.