restaurantModule.h1

Otevírací doba

Restaurace 11:00 - 22:00 (Grill do 21:30) | Lounge Bar 22:00 - 01:00 (St - So)

Rezervace

(+ 420) 380 731 780
bluelipno@amenity.cz

Restaurant Blue Lipno

Lipno nad Vltavou 999
382 78 Lipno nad Vltavou

 • Aktuálně

  Přes den Grill, večer Lounge Bar

  Představte si místo, které se přizpůsobí vašim potřebám. Den provoní vůní grilovaného masa, večer zpříjemní skleničkou dobrého vína a pohodovou muzikou. Přesně takový je náš nový prostor restaurace Blue Lipno. Dlouhé večery, kdy děti už spí, tu můžete strávit až do jedné hodiny ranní.
  Více zde
 • Aktuálně

  Čerstvá denní menu

  Denně připravujeme čerstvá denní menu z lokálních surovin. Máte-li zájem o zaslání denní nabídky kontaktujte nás emailem na bluelipno@amenity.cz.
 • Aktuálně

  Čerstvě pražená káva

  Přijďte si k nám vychutnat šálek čerstvě pražené kávy! A nezapomeňte si ke kávě objednat nějakou dobrotu od našich cukrářů.

Restaurant Blue Lipno

Nekuřácká restaurace s krbem, bowlingem, dětským koutkem a prostornou venkovní zahrádkou s výhledem na Lipno. Poseďte s přáteli či rodinou a ochutnejte speciality regionální kuchyně. Denně čerstvá polední menu laděná podle ročních období a sezónních surovin od místních dodavatelů.

Nabízíme intimní posezení, přípravu rodinných oslav i svátečních menu. Na přání zajistíme pohoštění pro větší skupiny. Celková kapacita restaurace je 80 osob, a pokud počítáme sluncem zalitou terasu, tak se počet zvýší o dalších 160 dobře najedených osob. Těšíme se na vás.