Speciální nabídky

Podzimní prázdniny na Lipně

Prázdniny je potřeba si vychutnat plnými doušky, ať už se jedná o ty letní, nebo o ty podzimní, kdy příroda hraje všemi barvami. Přijeďte k nám na prodloužený víkend v termínu 26. - 29. října a užijte si bazén po celou dobu pobytu zdarma, 50% slevu na sportoviště a wellness, a pochutnejte si na speciálním obědovém menu. Vaše děti se skvěle zabaví s naší animátorkou, která si pro ně připravila podzimní dílničku a navíc od nás dostanou malé překvapení, se kterým se vydají třeba až do oblak. :)

Dárkové vouchery

Potěšte své blízké a darujte jim pobyt v Amenity Resorts. Vybírat můžete z voucherů na hodnotu nebo popusťe uzdu fantazii a sestavte jim balíček na míru! Vouchery prosím zakupujte přes naši recepci.

25% sleva na wellness a sporty ve Sport Areně

Jste ubytovaným hostem Amenity Resortu Lipno? Máme pro vás výtečnou zprávu! Všichni naši ubytovaní hosté totiž automaticky získávají slevu na sportování* a wellness* ve Sport Areně, která se nachází přímo v našem resortu. Užijte si hraní tenisu, squashe, badmintonu, plážových sportů, procvičte si švih na golfovém simulátoru, nebo navštivte naše špičkově vybavené cardio fitness s výhledem na hladinu Lipna. Cenové zvýhodnění platí také na vstup do wellness s vířivkami, párou, saunou, Kneippovým chodníkem a sluneční loukou.

*Slevu nezle uplatnit na bowling a masáže. Dostupnost služeb závisí na kapacitě zařízení. Nevyužitím slevy nevzniká nárok na finanční náhradu.