Speciální nabídky

Rodinná dovolená, to je maximální pohoda pro všechny. Naši animátoři mají připravený zajímavý program pro děti, který je pro všechny ubytované ZDARMA. Vyzkouší si nejen zručnost v našich dílničkách, ale také protáhnou své tělo i mysl při sportovních (lukostřelba, wake boarding…) a jiných aktivitách. Rodiče jistě ocení 25% slevu na wellness a sporty v naší sportovní hale (tenis, squash či badminton, fitness). Začvitit si můžete i skupinově na našich lekcích se Štěpánkou. A gurmánům přinášíme grilované pochoutky, nenechte si ujít každý čtvrtek rožněné sele, servírujeme na terase naší restaurace Blue Lipno od 18 hodin. Dovolená v Amenity se vždy vyplatí!

10% sleva za 7 a více nocí

Zůstat u nás déle se vyplácí! Při rezervaci alespoň 7 nocí Vám automaticky prolevníme celý pobyt o 10 %. Platí celoročně a u všech typů ubytování!

Dárkové vouchery

Potěšte své blízké a darujte jim pobyt v Amenity Resorts. Vybírat můžete z voucherů na hodnotu nebo popusťe uzdu fantazii a sestavte jim balíček na míru! Vouchery prosím zakupujte přes naši recepci.

25% sleva na wellness a sporty ve Sport Areně

Jste ubytovaným hostem Amenity Resortu Lipno? Máme pro vás výtečnou zprávu! Všichni naši ubytovaní hosté totiž automaticky získávají slevu na sportování* a wellness* ve Sport Areně, která se nachází přímo v našem resortu. Užijte si hraní tenisu, squashe, badmintonu, plážových sportů, procvičte si švih na golfovém simulátoru, nebo navštivte naše špičkově vybavené cardio fitness s výhledem na hladinu Lipna. Cenové zvýhodnění platí také na vstup do wellness s vířivkami, párou, saunou, Kneippovým chodníkem a sluneční loukou.

*Slevu nezle uplatnit na bowling a masáže. Dostupnost služeb závisí na kapacitě zařízení. Nevyužitím slevy nevzniká nárok na finanční náhradu.