Speciální nabídky

Okuste chuť jara

Jaro je oblíbené nejen pro první sluneční paprsky a probouzení přírody. Naši kuchaři ho milují díky jeho svěžesti a čerstvosti, kterou do naší kuchyně přináší. Všichni hosté tak v ceně pobytu v termínech prodloužených víkendů (28.4. - 1.5. a 5. - 8.5.) získají jarní degustační menu našeho kulinářského týmu, vedeného šéfkuchařem Václavem Šindelářem (Jedno menu na osobu a pobyt). Navíc se můžete těšit na bazén i sportoviště zdarma a dětské animace. Přivítejte s námi jaro!

Rybářské závody

Ať už patříte k milovníkům rybaření, nebo jste prut nikdy nedrželi v ruce, náš rybářský festival si užijete. S úlovkem odjede opravdu každý! Přijeďte k nám na víkend 25. – 27.5. a získejte možnost zachytat si kapry v našem volnočasovém areálu RY:BAR. Po celou sobotu je připravené rybaření, doprovodný sportovní program a hry pro děti. Ochutnat můžete různě upravené ryby, točené pivo a jiné pochoutky. V ceně pobytu automaticky získáte „startovní číslo“ na rybaření a sobotní večerní raut, na kterých nebude chybět vyhlášení těch nejlepších úlovků. V neděli pak na vás čeká  přichystaný úlovek v podobě čestvého kapra, kterého si budete moci odvézt domů. Zažijte s námi první ročník Rybářských závodů a pomozte nám založit tradici.

Levněji s Lipno Card

Lipno Card je karta plná výhod, kterou si můžete nechat vystavit přímo na recepci našeho resortu. Získejte slevu na vstup na Stezku korunami stromů, nebo až o 20 % levnější skipasy.

Všechny výhody a více informací o kartě naleznete ZDE

25% sleva na wellness a sporty ve Sport Areně

Jste ubytovaným hostem Amenity Resortu Lipno? Máme pro vás výtečnou zprávu! Všichni naši ubytovaní hosté totiž automaticky získávají slevu na sportování* a wellness* ve Sport Areně, která se nachází přímo v našem resortu. Užijte si hraní tenisu, squashe, badmintonu, plážových sportů, procvičte si švih na golfovém simulátoru, nebo navštivte naše špičkově vybavené cardio fitness s výhledem na hladinu Lipna. Cenové zvýhodnění platí také na vstup do wellness s vířivkami, párou, saunou, Kneippovým chodníkem a sluneční loukou.

*Slevu nezle uplatnit na bowling a masáže. Dostupnost služeb závisí na kapacitě zařízení. Nevyužitím slevy nevzniká nárok na finanční náhradu.