Speciální nabídky

Velikonoce na Lipně

Přivítejte jaro uprostřed nádherné přírody na břehu Lipna. Ke všem velikonočním pobytům v domech v termínu 14.-17.4. 2017 automaticky získáte:

  • 3chodový velikonoční oběd (výběr z denního velikonočního menu podávaného od 11 do 16 hodin, rezervace nutná, v ceně jeden oběd za pobyt na osobu)
  • velikonoční nadílku pro děti
  • vstup do bazénu po celou dobu ubytování ZDARMA pro všechny ubytované hosty
  • 50% slevu na všechna sportoviště a venkovní půjčovnu (sleva se nevztahuje na bowling a masáže)
  • vstup na dětské animační programy o víkendu (např. lezení s instruktorem na lezecké stěně)

Máte již svůj pobyt u nás objednán? Nevadí, velikonoční balíček si lze k již rezervovaným a zaplaceným pobytům dokoupit, stačí kontaktovat recepci. Balíček si lze pořídit také k pobytům v hotelu.

Týden na horách!

Bohatá nadílka přírodního sněhu a k tomu zamrzlé Lipno s nejdelší bruslařskou drahou u nás, to je zima na jihu Čech! Zarezervujte si alespoň 7 nocí s polopenzí a získejte automaticky:

  • 10% slevu na celý pobyt,
  • vstup do bazénu pro všechny ubytované zdarma,
  • jeden denní skipass pro dospělého v hodnotě 710 Kč,
  • LipnoCard v hodnotě 149 Kč.

Nabídka se vztahuje na rezervace provedené od 1. 2. 2017, stačí uvést do poznámky heslo: Týden na horách.

Zimní pobyty s bazénem zdarma!

Ke všem zimním pobytům (do 15.3. 2017) se stravou od nás získáte jako bonus neomezený vstup do bazénu pro všechny ubytované zdarma. Přijeďte si užít zimu naplno!

10% sleva za 7 a více nocí

Zůstat u nás déle se vyplácí! Při rezervaci alespoň 7 nocí Vám automaticky prolevníme celý pobyt o 10 %. Platí celoročně a u všech typů ubytování!

Dárkové vouchery

Potěšte své blízké a darujte jim pobyt v Amenity Resorts. Vybírat můžete z voucherů na hodnotu nebo popusťe uzdu fantazii a sestavte jim balíček na míru! Vouchery prosím zakupujte přes naši recepci.

25% sleva na wellness a sporty ve Sport Areně

Jste ubytovaným hostem Amenity Resortu Lipno? Máme pro vás výtečnou zprávu! Všichni naši ubytovaní hosté totiž automaticky získávají slevu na sportování* a wellness* ve Sport Areně, která se nachází přímo v našem resortu. Užijte si hraní tenisu, squashe, badmintonu, plážových sportů, procvičte si švih na golfovém simulátoru, nebo navštivte naše špičkově vybavené cardio fitness s výhledem na hladinu Lipna. Cenové zvýhodnění platí také na vstup do wellness s vířivkami, párou, saunou, Kneippovým chodníkem a sluneční loukou.

*Slevu nezle uplatnit na bowling a masáže. Dostupnost služeb závisí na kapacitě zařízení. Nevyužitím slevy nevzniká nárok na finanční náhradu.