Speciální nabídky

Velikonoce na Lipně

Přivítejte jaro uprostřed nádherné přírody na břehu Lipna. Ke všem velikonočním pobytům v termínu 30. 3. - 2. 4. 2018 automaticky získáte:

  • 2chodové velikonoční menu,
  • velikonoční nadílku pro děti,
  • vstup do bazénu a wellness po celou dobu ubytování ZDARMA,
  • vstup na víkendové dětské animační programy. 

Nabídka je platná při minimální délce pobytu 2 noci.

Lyžujte levněji s Lipno Card

Lipno Card je karta plná výhod, kterou si můžete nechat vystavit přímo na recepci našeho resortu. 20% sleva na skipas v hlavní sozóně, nebo 50% sleva na večerní lyžování? To je jen výčet možností, jak se dá karta využít. Prozkoumejte je všechny a užijte si Lipno naplno. 

Všechny výhody a více informací naleznete ZDE

25% sleva na wellness a sporty ve Sport Areně

Jste ubytovaným hostem Amenity Resortu Lipno? Máme pro vás výtečnou zprávu! Všichni naši ubytovaní hosté totiž automaticky získávají slevu na sportování* a wellness* ve Sport Areně, která se nachází přímo v našem resortu. Užijte si hraní tenisu, squashe, badmintonu, plážových sportů, procvičte si švih na golfovém simulátoru, nebo navštivte naše špičkově vybavené cardio fitness s výhledem na hladinu Lipna. Cenové zvýhodnění platí také na vstup do wellness s vířivkami, párou, saunou, Kneippovým chodníkem a sluneční loukou.

*Slevu nezle uplatnit na bowling a masáže. Dostupnost služeb závisí na kapacitě zařízení. Nevyužitím slevy nevzniká nárok na finanční náhradu.