Speciální nabídky

Wellness víkend na Lipně

Romantické chvíle ve dvou, nebo zážitek s kamarádkou? Společnost, kterou si pro víkend 16. - 18. listopadu vyberete, je jen na vás. My se postaráme o to, abyste se u nás měli jako v bavlnce. Nechte se rozmazlovat a donést si snídani do postele, relaxujte v největším, nově zrekonstruovaném  wellness na Lipně a k tomu ochutnávejte dobroty z těch nejlepších surovin.

Wellness víkend zahrnuje:
Ubytování na 2 noci v pokoji Superior s výhledem na jezero, welcome drink a finger food při příjezdu, snídani do postele (1 x za pobyt), neomezený vstup do bazénu a wellness, páteční prodlouženou otevírací dobu wellness (do 22 hodin) s večerním ovocným občerstvením, proseccem a detoxikačními nápoji, sobotní degustační večeři.

Cena za víkend: 5 500 Kč / 2 osoby
Rezervace je možná pouze telefonicky na čísle +420 602 733 702 nebo na lipno@amenity.cz

Vánoce na Lipně

Zanechte starosti stranou a užijte si ničím nerušené Vánoce uprostřed lipenské přírody. Náš tým kuchařů vám v ceně ubytování připraví slavnostní štědrovečerní večeři, na kterou budete dlouho vzpomínat. Vyberte si ubytování v hotelu, nebo v prostorných Deluxe domech a  vychutnejte si svátky, při kterých konečně budete všichni spolu.  

Silvestrovský pobyt

Oslavte příchod nového roku na břehu lipenského jezera. Pro všechny hotelové hosty je v ceně ubytování připravena party s hudebním programem, večerní raut a pozdní finger food, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje, snídaně, neomezený vstup do bazénu po celou dobu pobytu, jeden vstup (90 minut) do wellness pro každou ubytovanou osobu starší 6 let, 25% sleva na služby Sport Areny (s výjimkou masáží a bowlingu) a Lipno Card. Silvestrovský balíček si lze dokoupit také k pobytům v našich domech, stačí se obrátit na recepci.

Levněji s Lipno Card

Lipno Card je karta plná výhod, kterou si můžete nechat vystavit přímo na recepci našeho resortu. 

Všechny výhody a více informací o kartě naleznete ZDE

25% sleva na wellness a sporty ve Sport Areně

Jste ubytovaným hostem Amenity Resortu Lipno? Máme pro vás výtečnou zprávu! Všichni naši ubytovaní hosté totiž automaticky získávají slevu na sportování* a wellness* ve Sport Areně, která se nachází přímo v našem resortu. Užijte si hraní tenisu, squashe, badmintonu, plážových sportů, procvičte si švih na golfovém simulátoru, nebo navštivte naše špičkově vybavené cardio fitness s výhledem na hladinu Lipna. Cenové zvýhodnění platí také na vstup do wellness s vířivkami, párou, saunou, Kneippovým chodníkem a sluneční loukou.

*Slevu nezle uplatnit na bowling a masáže. Dostupnost služeb závisí na kapacitě zařízení. Nevyužitím slevy nevzniká nárok na finanční náhradu.