Zjistěte ceny a dostupnost

750x625_animace-lipno-zima_

Zjistěte ceny a dostupnost

Na Lipně je co dělat, i když sněhové podmínky zrovna nejsou ideální.

Aktivní zimní dovolená na Lipně se sněhem i bez

V našem resortu se při nepříznivém počasí rozhodně nudit nebudete a v zimě je zde co dělat i bez sněhu. Děti zabavíme animačním programem a obří interaktivní Lego výstavou. Zrelaxujete se ve wellness, dáte si do těla ve fitness nebo na sportovištích. Společně s dětmi si můžete uspořádat turnaj v bowlingu. A pokud vám to nebude stačit, rádi vám zapůjčíme kola nebo sněžnice na výlety po aktivitách v okolí.

Amenity Sport Arena Lipno

lipno-amenity-resort-zma-lipno_533x300_4

Těžko byste v okolí Lipna hledali tak vybavenou sportovní halu jako je ta naše. K dispozici vám jsou profesionální squashové a badmintonové kurty, kde si můžete zahrát ve dvojici nebo rovnou uspořádat turnaj pro celou skupinu. Poměřit síly si můžete i na čtyřech bowlingových drahách, ve stolním tenisu nebo si dát do těla v plně vybaveném fitness.

Ubytovaní hosté mohou uplatnit 20% slevu na všechna sportoviště, wellness a půjčovnu indoor sportů.
Sleva se nevztahuje na bowling, masáže a outdoor půjčovnu.

Lego výstava, jakou svět neviděl

lipno-amenity-resort-zma-lipno_533x300_3

České památky, kultovní filmové scény i bourácké auťáky se změnily v obří modely z kostiček lega.
Ubytovaní hosté Amenity Hotel & Resort Lipno obdrží k pobytu jednorázový vstup na výstavu zdarma.

Rádi se otužujete?

lipno-amenity-resort-zma-lipno_533x300_5

Naše pláž s pozvolným vstupem do vody potěší v zimě zejména otužilce, kteří se zde mohou zchladit.

Pokud si netroufáte, tak speciální klec v zamrzlém lipenském jezeře je hned u přívozu ve Frymburku. Nadšenci do otužování, kterých stále více přibývá, tak mají jistotu, že nezaplují pod led. Přijďte posílit svou imunitu na Lipno.

Netroufáte si? Nevadí. Můžete si objednat kurz otužování, kde vás naučí vše potřebné.

Fitness centrum s panoramatickým výhledem na lipenskou přehradu

lipno-amenity-resort-zma-lipno_533x300_6

Zacvičte si v prostorném fitness se špičkovými posilovacími stroji a výhledem na Lipno. Na ploše 124 m2 najdete řadu kvalitních strojů pro procvičení všech svalových partií v izolované formě. Všemu pak vévodí středová multifunkční posilovací věž se závažími do 125 kg. Nechybí ani prostor pro protažení s činkami, gymply, overbally, TRX a další cvičební pomůcky.

Ubytovaní hosté mají 20% slevu. Lipno Card 10% sleva. Slevy nelze kombinovat.

Když není sníh

Zimní aktivity v okolí Lipna

Stezka korunami stromů

lipno-amenity-resort-zma-lipno_533x300_7

Vypravte se na stezku korunami stromů. Čeká vás vyhlídka na lipenské jezero, šumavskou přírodu a za dobrého počasí i na vrcholky rakouských Alp. Součástí stezky jsou naučné prvky, adrenalinové sekce pro děti a nejdelší suchý tobogán v České republice.

Bobová dráha Lipno

lipno-amenity-resort-zma-lipno_533x300_8

Toužíte-li po zábavě a adrenalinu, pak určitě nesmíte vynechat bobovou dráhu na Lipně. Měří 1km, pyšní se 21 zatáčkami, 2 tunely a terénními zlomy. Dolů jedete korytem na speciálních bobech, kde si sami regulujete rychlost pomocí páky.

Kláštery – Česky Krumlov

lipno-amenity-resort-zma-lipno_533x300_955

Vyrazte poznávat Český Krumlov. Stálá expozice o životě a umění v krumlovských klášterech zasazená do bývalého konventu mužského kláštera minoritů vás jistě nadchne. Děti se zde můžou zabavit prohlídkami, aktivitami a workshopy.
Klášter je v provozu od 3. 2. 2023

Vodní svět Frymburk – Svět pod hladinou

lipno-amenity-resort-zma-lipno_533x300_10

Unikátní expozice akvárií a artefaktů, přibližující podvodní život nejen v Čechách, ale také v tropických vodách a mořích. Na ploše 500 m2 spatříte více jak 30 akvárií. To vše v překrásné lokalitě jižních Čech, na břehu lipenského jezera.

Papilonia Lipno – Motýlí dům

lipno-amenity-resort-zma-lipno_533x300_11

Objevte krásu motýlů v prostředí fantasy světa. Papilonia Lipno je unikátním místem, které Váš pobyt na Lipně zpříjemní za každého počasí. Když bude krásně, můžete nás navštívit třeba cestou k vodě, neboť lipenský motýlí dům budete před příchodem na pláž bezprostředně míjet. Papilonia Vám nicméně může rozjasnit i den, který venkovním aktivitám přát vůbec nebude. Vaše děti se navíc mohou vyřádit i v Hopsáriu, které je hned vedle.

Lipenská cyklostezka

lipno-amenity-resort-zma-lipno_533x300_12

Baví vás jízda na kole nebo kolečkových bruslích? Jezerní cyklo a in-line stezka s perfektním povrchem vede z Lipna nad Vltavou až do Frymburku. Trasa dlouhá 19 kilometrů kopíruje levý břeh Lipna a nabízí nádherné výhledy na jezero, pestré houpačky, zatáčky, krátká stoupání a bezpečné malé sjezdy.

Když je sníh

Lyžování, běžkování a bruslení v okolí Lipna

Skiareál Lipno

lipno-amenity-resort-zma-lipno_533x300_13

Užijte si ještě více zábavy na jednom místě.
Lyžování na 13,5 km sjezdovek
3 pohodlné čtyřsedačkové lanovky a 1 dvousedačková
Vylepšený a rozšířený snowpark dle náročnosti od úplných začátečníků pro pokročilé jezdce
Zábavná skicrossová a snowcrossová trať – samostatná, zvlášť oddělená část sjezdovky dlouhá 1200m. Je vhodná pro malé i velké lyžaře nebo snowboardisty
Měřený slalom – porovnejte si své časy s vrcholovými sportovci
Výukové hřiště Fox park se třemi pojízdnými koberci, kam máte vstup zdarma
Parkování zdarma – přímo u pokladen a nástupní stanice lanovky Lipno Express
Každodenní animační programy s lišákem Foxem, maskotem areálu
Večerní lyžování na nejdelší sjezdovce areálu – 18:00 – 21:00 hodin
Večerní bobování ve Fox parku – 18:00 – 20:00 hodin
Komplexní služby na jednom místě – půjčovna Intersport rent, lyžařská škola Skischool Lipno, obchod Intersport, skiservis, úschovna Skidepot, restaurace
Půjčovna INTERSPORT Rent – vše rychle a pohodlně na jednom místě. Lyžařské vybavení nejen pro děti, lyžařská škola i skipas
Skibus po Lipensku zdarma

Skiareál Hochficht

lipno-amenity-resort-zma-lipno_533x300_15

Kdo je chytrý, nelyžuje daleko!
Kvalitní rakouské lyžování pro rodiny s dětmi kousek od hranic? Kdo sní o něčem takovém, tomu se tento sen splní právě na Hochfichtu!
Jedinečná poloha na Šumavě jen kousek od Lipna není to jediné, co do skiareálu Hochficht přitahuje stále více rodin s dětmi. Atraktivní lyžařská nabídka a služby uspokojí na Hochfichtu všechny malé i velké, mladé i ty starší, začátečníky i otřelé lyžaře.

Ti nejmenší se hravou formou ve výukovém hřišti Kids Park naučí po boku maskota Fichtla a jeho přátel začátkům lyžování. Kdo už si je na svahu jistější, užije si spoustu zábavy ve Funparku nebo na Funslope. A zkušené lyžaře prověří náročnější FIS závodní tratě.

Skiareál Sternstein

lipno-amenity-resort-zma-lipno_533x300_14

Se sjezdovkami Familienabfahrt, Schlepplifthang, der Standardabfahrt a Slalomhang nabízí lyžařskou zábavu na celkem 5 km sjezdových tratí, na kterých si přijdou na své jak děti a začátečníci, tak zkušení a sportovní lyžaři.

Kvalitní, pravidelná úprava moderní rolbou a sněhová jistota díky výkonnému zasněžovacímu systému garantují na Sternsteinu lyžařský zážitek pro celou rodinu.

Díky naší moderní lanovce s krytými kabinkami a 6sedačkami si naši návštěvníci dopřejí pohodlnou a přepravu na sjezdovky. Kryté 8místné kabinky ocení především rodiny s malými dětmi, které se tak zcela bezpečně dostanou k horní stanici. A během ne zcela ideálních lyžařských dnů vás ochrání před mrazem či větrem.

Skipark Frymburk

lipno-amenity-resort-zma-lipno_533x300_16

Rozlehlý výukový park Médi Kubíka
Dvě široké sjezdovky o délce 620m a 650m
Ski School Frymburk Petra Urbana
Profesionálně upravované sjezdovky a dětský park
Celodenní bobování
Dva pojízdné pásy ve výukovém parku, „Dlouhán (100m) a Sněhulák (80m)“
Parkování zdarma přímo pod sjezdovkou
Blízkost běžkařské trasy ke Stezce korunami stromů
Tubingová dráha v délce 115m
Nejmodernější zasněžování děly od TechnoAlpin
Občerstvení „Ranč U Tří Anč“
Zoo koutek
Soutěže a zábava s rodinnou atmosférou a překrásným výhledem

Běžecké trasy Lipno a okolí

bezecke-trasy-lipno_533x300

Objevte kouzlo zimních běžeckých tras v srdci jižních Čech. Při vhodných sněhových podmínkách vás upravené běžecké trasy provedou malebnou krajinou Lipna nad Vltavou, Frymburku a Pasečné. Vášnivé běžkaře jistě potěší i výborná dostupnost na běžecké trasy na Šumavě i v Rakousku. Kde si užijete nejen sport, ale i nezapomenutelné výhledy a kulturní zážitky. Doporučujeme vám si projet i běžecké trasy Pasečná a Frymburk.

Ledová magistrála na Lipně

lipno-amenity-resort-zma-lipno_533x300_17

Obrovská plocha Lipenské nádrže poskytuje přímo u našeho resortu v zimních měsících skvělé podmínky pro bruslení na zamrzlé hladině. Lipno zamrzá od prosince do března. Bruslařům i běžkařům jsou za splněných bezpečnostních podmínkách o síle ledu (18 cm) k dispozici pravidelně upravované tratě a ovály v Horní Plané, Frymburku a Lipně nad Vltavou, které jsou při příznivých podmínkách navzájem propojeny.

Běžkařský areál Schöneben – Nordisches Zentrum Böhmerwald

lipno-amenity-resort-zma-lipno_533x300_18

Hned za hraničním přechodem Zadní Zvonková – Schöneben se nachází v příznivé nadmořské výšce okolo 1000 m.n.m. jeden z nejkvalitnějších rakouských běžeckých areálů mimo Alpy se stabilními sněhovými podmínkami a denní úpravou běžeckých stop.

79 KM PRAVIDELNĚ UPRAVOVANÝCH BĚŽECKÝCH STOP
V běžeckém areálu Schöneben-Hochficht Vás čeká 78,9 km dlouhá síť běžeckých stop pro klasický styl a bruslení. Běžecké stopy na Schönebenu nabízejí nenáročné okruhy vhodné pro rekreační běžkaře i kopcovitější tratě, které uspokojí zdatnější běžkaře. Obzvlášť pro bruslařský styl jsou běžecké stopy na Schönebenu opravdovým rájem, který jen tak někde nenajdete.

Zimní dovolená Lipno

Call Now Button