Lipno nad Vltavou

Firemní akce v Lego® světě

Ubytování • Catering • Konferenčí prostory • Wellness

Zažijte unikátní aktivity v rámci firemní akce na Lipně a ponořte se do našeho Lego® světa.

Ocitnete se uprostřed unikátní výstavy obřích Lego® staveb a budete obklopeni samými kostkami. Zahrajete si týmové hry i individuální soutěže – půjdete po stopách ukradené svatováclavské koruny, vyzkoušíte si stavění architektury jako opravdoví stavitelé, nabudíte se adrenalinem v soutěžích na rychlost a postřeh, a nakonec si potrápíte hlavu řešením našich Lego® hlavolamů a hádanek.

Náš tým vám program připraví a bude vám po celou dobu k dispozici. Časově si můžete program rozvrhnout do tří až čtyř hodinových bloků. Program je možné i přizpůsobit vašim časovým možnostem.

Věková a zájmová rozmanitost vašeho týmu není v Lego světě překážkou. Je to nepopsatelný zážitek, který nejlépe poznáte na vlastní kůži.

Na výstavbu bylo spotřebováno

4,9

tuny kostek lega

Stavění modelů zabralo více než

3 885

pracovních dnů

Nejvyšší stavba výstavy

2,35

metru

VARIANTY PROGRAMU FIREMNÍ AKCE

VARIANTY PROGRAMU FIREMNÍ AKCE

ROZHOVOR S JANOU SLOVÁKOVOU – MANAŽERKOU VÝSTAVY

Co pro vás znamená lego? (pro vás osobně)

Sama z lega nestavím. Ale lego miluju pro jeho neuvěřitelnou kreativitu – tedy pro ten proces, který s každou jednou kostkou začne, když ji vezmete do ruky. Žasnu nad stavbami, které jdou z kostek vytvořit, obdivuji a nechápu naše stavitele, jak dokážou z „obyčejné“ kostky stvořit obří model reálné stavby, který vypadá jak originál, je v měřítku, drží pohromadě a ještě ke všemu se dá rozložit, převézt a zase sestavit.
Ale někdy mě ještě víc fascinuje malý kluk, který si v herně sedne k hromádce kostek a za půl hodiny stvoří fantasticky dokonalou stavbičku, nad kterou můžete jen nevěřícně kroutit hlavou a zírat, jak ho to mohlo vůbec napadnout.

Proč lego baví i dospělé a ne jenom děti?

Lego kostička je dotažená k dokonalosti – materiálem, tvarem, systémem a neuvěřitelným množstvím různých druhů kostek. Z toho plyne nekonečná řada toho, co jde z lega postavit. Omezení je vlastně jen v naší hlavě. Fantazie je u dospěláků občas zasunutá někde hodně vzadu, ale když v sobě znovu objevíme dětský svět fantazie, sami žasneme, co jsme schopní stvořit. A naši stavitelé modelů dokonce říkají, že lego dětem do rukou nepatří…

Co vše můžeme na výstavě zažít?

Kromě prohlídky neuvěřitelně propracovaných a věrných modelů z kostek – staveb českých hradů a zámků, kultovních filmových scén a moderních staveb, si můžete vyzkoušet ovládat mnoho interaktivních technických modelů. K tomu máme na výstavě živou detektivní hru – Temnyho parťáky, kde je vaším úkolem najít ukradenou korunovační korunu, která je samozřejmě také z lega. A v neposlední řadě týmové aktivity, které nejen pobaví při jednotlivých lego soutěžích, ale i stmelí kolegy při společném řešení lego rébusů a úkolů.

Kolik osob se může účastnit?

Lego aktivity pro firemní akce jsou vždy týmové, umíme zabavit skupinku 15 lidí i celou firmu s padesáti, osmdesáti zaměstnanci.

Kolik modelů je k vidění v rámci výstavy?

Výstava je na prostoru dvou tenisových kurtů, kde je více jak 40 gigantických modelů. Jeden z největších modelů na výstavě, hrad Karlštejn, stojí na ploše skoro 4 m2. Model vysílače na Ještědu má zase téměř 2,5 metru na výšku a funkční horská dráha je největší lego dráhou na světě. To prostě musíte vidět 🙂

KONTAKT

Chcete zažít svět Lego kostek? Kontaktujte nás.

Martina Kápičková

events@amenity.cz

+420 771 263 711

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Pěšky, na kole, na bruslích …

Jsme přímo u cyklostezky vedoucí kolem jezera, stačí sledovat   u resortu Amenity navigaci na výstavu.

Autem

Parkoviště pro návštěvníky výstavy je přes silnici naproti hotelu Amenity, navedou vás značky parkingu.

Nevjíždějte prosím k hotelu, parkovací místa jsou jen pro ubytované.

Call Now Button