Amenity Hotel & Resort Lipno

Prosincový jógový víkend na břehu Lipenské přehrady

11.–13. 12. 2020

Amenity Hotel & Resort Lipno

Prosincový jógový víkend na břehu Lipenské přehrady

11.–13. 12. 2020

Vyrazte v prosinci do Amenity Resortu Lipno a využijte volné dny pro zpevnění těla při lekcích jógy a vše zakončete odpočinkem ve wellness.

Připravili jsme pro vás jógový a fitness víkend vedený zkušenými lektorkami, které si pro vás připravily zajímavý program. Během víkendu budete moci využít vyhřívaný hotelový bazén se slanou vodou a prostorné wellness. V ceně je také zahrnuto ubytování pro dvě osoby a vyhlášené snídaně resortu, při kterých jsou servírované domácí produkty.

Jógový víkend

Program jógového víkendu

11. – 13. 12. 2020

Pátek: Relaxační Yin jóga na uvítanou

Lekce pro zklidnění mysli po celém pracovním týdnu a po cestování do resortu. Yin jóga se skládá z pomalejšího cvičení s delší výdrží v pozicích, které přináší hluboké protažením svalů. Lekce bude zakončena krátkou meditací. Délka trvání cca 90 min. V čase cca 17:00.

Sobota: Ranní lekce Power jógy pro probuzení a energii

Cvičení pro rychlejší nastartováni dne, zlepšení kondice a zpevnění středu těla. Pohyb v pozicích je spojen se správným využitím dechu, který napomáhá správnému provedení pozice. Délka celé lekce 60 min. Začátek cca v 8:00.

Sobota: Večerní jemná lekce Hatha jógy

Pomalejší cvičení jógy vhodné i pro začátečníky. Lekce na protažení celého těla. Zakončení meditací spojenou s vedenou meditací a hudební lázní. Délka 90 min. V čase cca 17:00.

Neděle: Ranní lekce na protažení

Lekce s prvky Power jógy. Zahřívací lekce na posílení celého těla, zakončena krátkou meditací k dokonalému uvolnění celého těla. Délka 60 min. V čase 8:00.

Jógový víkend

Amenity Resorts

Nepřehlédněte

Call Now Button