Amenity Resort Lipno

Podzimní jógový a fitness víkend na břehu Lipenské přehrady

Amenity Resort Lipno

Podzimní jógový a fitness víkend na břehu Lipenské přehrady

Vyrazte v říjnu do Amenity Resortu Lipno a využijte volné dny pro zpevnění těla při lekcích TRX a pilates nebo si je zpříjemněte lekcemi jógy a vše zakončete odpočinkem ve wellness.

Připravili jsme pro vás jógový a fitness víkend vedený zkušenými lektorkami, které si pro vás připravily zajímavý program. Během víkendu budete moci využít vyhřívaný hotelový bazén se slanou vodou a prostorné wellness. V ceně je zahrnuto ubytování pro dvě osoby a také vyhlášené snídaně resortu, při kterých jsou servírované domácí produkty.

Jógový víkend

Fitness víkend

Program jógového víkendu

9. – 11. 10. 2020

Pátek: Relaxační Yin jóga na uvítanou

Lekce pro zklidnění mysli po celém pracovním týdnu a po cestování do resortu. Yin jóga se skládá z pomalejšího cvičení s delší výdrží v pozicích, které přináší hluboké protažením svalů. Lekce bude zakončena krátkou meditací. Délka trvání cca 90 min. V čase cca 17:00.

Sobota: Ranní lekce Power jógy pro probuzení a energii

Cvičení pro rychlejší nastartováni dne, zlepšení kondice a zpevnění středu těla. Pohyb v pozicích je spojen se správným využitím dechu, který napomáhá správnému provedení pozice. Délka celé lekce 60 min. Začátek cca v 8:00.

Sobota: Večerní jemná lekce Hatha jógy

Pomalejší cvičení jógy vhodné i pro začátečníky. Lekce na protažení celého těla. Zakončení meditací spojenou s vedenou meditací a hudební lázní. Délka 90 min. V čase cca 17:00.

Neděle: Ranní lekce na protažení

Lekce s prvky Power jógy. Zahřívací lekce na posílení celého těla, zakončena krátkou meditací k dokonalému uvolnění celého těla. Délka 60 min. V čase 8:00.

Program fitness víkendu

23. – 25. 10. 2020

Pátek: Zpevnění středu těla

Lekce pro aktivaci středu těla a využití správného dýchání k posílení stěžejních svalů vedoucích ke stabilizaci páteře a odstranění problémů pohybového aparátu. Délka trvání cca 90 min. V čase cca 17:00.

Sobota: Nastartování dne během TRX lekce
Lekce pro aktivní nastartováni dne, zlepšení kondice a zpevnění celého těla. Seznámení se závěsným TRX systémem a s cviky na celkové posílení, pružnost a také výbušnost těla. Délka celé lekce 60 min. Začátek cca v 8:00.

Sobota: Základní omyly ve výživě

Sobotní dopoledne bude věnované zdravému stravování a vyvrácení mýtů, které společnost v oblasti výživy uznává. Neformální povídání proběhne cca v 11:00.

Sobota: Večerní lekce pilates

Klidnější lekce na posílení a protažení celého těla po náročném dni. Cílem lekce bude uvědomění, jak se vaše tělo hýbe a jak celé funguje. Délka 90 min. V čase cca 17:00.

Neděle: Ranní TRX trénink

Ranní trénink s využitím TRX závěsného systému, který vám dodá energii na celý den a pomůže vám vybudovat pevnou a zdravou postavu. Délka 60 min. V čase 8:00.

Amenity Resorts

Nepřehlédněte

Call Now Button