Amenity Hotel & Resort Lipno

Podzimní jógový víkend na břehu Lipenské přehrady

30.9.–2. 10. 2022

Amenity Hotel & Resort Lipno

Podzimní jógový víkend na břehu Lipenské přehrady

30.9.–2. 10. 2022

Vyrazte na přelomu září a října do Amenity Hotel & Resort Lipno a využijte volné dny ke zpevnění těla při lekcích jógy a vše zakončete odpočinkem ve wellness.

Připravili jsme pro vás jógový víkend vedený zkušenou lektorkou Kamilou Myšičkovou, která si pro vás připravila zajímavý program. Během víkendu budete moci využít vyhřívaný hotelový bazén se slanou vodou a prostorné wellness. V ceně je  zahrnuto ubytování pro dvě osoby v hotelovém pokoji, vyhlášená snídaně resortu, lekce jógy s lektorkou, neomezený vstup do bazénu a vstup do wellness 2x 60 min. / osoba.

V ceně nejsou zahrnuty poplatky obci, které činí 50 kč / osoba starší 18 let /  den.

Vyhrazujeme si právo na zrušení / změnu termínu v závislosti na minimální účasti (10 osob).

Program jógového víkendu

30.9.–2. 10. 2022

Pátek: Relaxační Yin jóga na uvítanou

Lekce pro zklidnění mysli po celém pracovním týdnu. Yin jóga se skládá z pomalejšího cvičení s delší výdrží v pozicích, které přináší hluboké protažením svalů. Lekce bude zakončena krátkou meditací. Délka trvání cca 90 min. V čase cca 17:00.

Sobota: Ranní lekce Power jógy pro probuzení a energii

Cvičení pro rychlejší nastartování dne, zlepšení kondice a zpevnění středu těla. Pohyb v pozicích je spojen se správným využitím dechu, který napomáhá správnému provedení pozice. Délka celé lekce 60 min. Začátek cca v 8:00.

Sobota: Večerní jemná lekce Hatha jógy

Pomalejší cvičení jógy vhodné i pro začátečníky. Lekce na protažení celého těla. Zakončení vedenou meditací spojenou s hudební lázní. Délka 90 min. V čase cca 17:00.

Neděle: Ranní lekce na protažení

Lekce s prvky Power jógy. Zahřívací lekce na posílení celého těla, zakončena krátkou meditací k dokonalému uvolnění celého těla. Délka 60 min. V čase 8:00.

Jógový víkend

Call Now Button