Wellness

  • Aktuálně

    Wellness

    Uvolněte se a zregenerujte své tělo i duši. Vířivky, finská sauna, bylinná pára, Kneippův chodník a další skvělé procedury přímo na břehu Lipna. Vyberte si některou z mnoha nabízených masáží a načerpejte novou energii. Naše wellness patří k největším wellness centrům na Lipně.

Otevírací doba

Út–Ne
10:00–20:00
Poslední vstup v 18:30
(+420) 380 731 778
Amenity Sport Arena Lipno
Lipno nad Vltavou 998
382 78 Lipno nad Vltavou

Bylinná sauna

V bylinné sauně panují nižší teploty, většinou kolem 70 °C a vlhčí prostředí, kterého se dosahuje poléváním kamenů vodou s vonnými esencemi.

Vířivky

Masáž proudem vody a vzduchu ve třech vířivých vanách. Mikroskopické bublinky, hydromasážní trysky a příjemná teplota osvěží a uvolní svaly. K tomu všemu se můžete navíc kochat výhledem na třpytivé Lipno.

Finská sauna

Finská suchá sauna je dřevěná místnost s ohřevem vzduchu na teplotu 60 - 100 °C. Vlhkost vzduchu je obvykle velmi nízká, tělo se zahřívá a uvolňuje endorfiny.

Parní lázeň

Parní lázeň se od sauny odlišuje až 100% vlhkostí teplého vzduchu s teplotou 40 - 50 °C. Tělo se tak vlivem příjemné teploty prohřívá.

Kneippův chodník

Příjemné prohřívání nohou v telplé vodě je střídáno ochlazováním v ledové vodě, zatímco jsou vaše chodidla masírována oblázky. Po několika opakováních a osušení se v nohách začne postupně šířit vlna tepla, která prostoupí celé tělo.

Sluneční louka

Slunce dodává pozitivní náladu, snižuje napětí a pozitivně ovlivňuje výkonnost. Když počasí nepřeje, ve wellness najdete sluneční louku, která poskytuje celý rozsah světelného spektra. Pomáhá k odpočinku a relaxaci.